Showbiz

Foto/ Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë çifti më i ri i showbizit

Foto/ Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë çifti më i ri i

Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë bashkë. Të dy janë fotografuar në rrugët e Tokios duke shkëmbyer puthje pasionante.

Lajmi vjen i papritur për botën e showbizit pasi ai kishte një marrëdhënie pezull me Olivia Wilde, kurse Emily me Pete Davidson muajt e fundit.

Foto/ Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë çifti më i ri i

Dyshja u panë edhe duke kërcyer me njëri-tjetrin.

Harry aktualisht po performon në Japoni si pjesë e turit të tij të koncerteve në gjithë botën.

Foto/ Harry Styles dhe Emily Ratajkowski janë çifti më i ri i

U raportua në fund të muajit se Harry ishte ndarë nga Olivia dhe ishte lidhur me dikë tjetër, megjithëse zonja misterioze nuk u identifikua më herët. Donte ta mbante sekret, por nuk ia doli dot.