Showbiz

Foto/ Gjëja e parë që bëri Rita Ora pas karantinës në Australi

Foto/ Gjëja e parë që bëri Rita Ora pas karantinës

Rita Ora po shijon fundjavën, pasi përfundoi karantinën 14 ditore. Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptarë fluturoi nga Britania për në Australi pasi do të jetë një prej anëtareve të jurisë së The Voice Australia. Mediat kanë postuar foto të Ritës teksa lahet në det me motrën e saj, një shok dhe menaxheren.

Foto/ Gjëja e parë që bëri Rita Ora pas karantinës

Foto/ Gjëja e parë që bëri Rita Ora pas karantinës

Këngëtarja e Let You Love Me u shfaq me një palë bikini nga Missoni, ku duket në formë të mirë fizike.

Foto/ Gjëja e parë që bëri Rita Ora pas karantinës

Foto/ Gjëja e parë që bëri Rita Ora pas karantinës

Punën e re në Australi nuk e ka për herë të parë. Rita Ora ka qenë në jurinë e X Factor po ashtu edhe në The Voice UK, ndërsa së fundmi ishte pjesë e panelit The Masked Singer UK.

Këngëtarja u lejua të udhëtojë në Australi pasi rregullat e koronavirusit atje u relaksuan. Megjithatë ajo zbatoi kushtin për tu karantinuar për 14 ditë për shkak të variantit britanik të virusit, ndoshta për të mos krijuar një situatë si ajo për 30 vjetorin ku organizoi festën e madhe të ditëlindjes, edhe pse nuk lejohej.

*Tiranapost.al.