Showbiz

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly Hills’?

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Një nga serialet më të bukur të viteve 1990-2000 është “Beverly Hills”, që dje kishte 21-vjetorin e sezonit final. Po nëse për “Friends” e dimë se do të ketë një rikthim, për “Beverly Hills” i kemi humbur shpresat. Luke nuk është më dhe Shannen po lufton me kancerin.

Jennie Garth (Kelly Taylor) është e martuar me Dave Abrams që prej 2015-ës. Ajo ka tre vajza nga martesa e mëparshme me aktorin Peter Facinelli. Sot është 49 vjeçe dhe aktove në filma dhe television.

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Tori Spelling (Donna Martin) është e martuar me Dean McDermott dhe ka pesë fëmijë. Ajo është shkëputur nga televizioni, është përkushtuar tek familja, por ka trashëguar një pasuri të tërë nga babai i saj, producent edhe i “Beverly Hills”, Aaron Spelling. Tori është sot 48 vjeçe.

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Shannen Doherty (Brenda Walsh) është vajza më pa fat e këtij seriali. Ajo që na bënte ta donim e ta kishin inat në të njëjtën kohë prej rolit të saj. Shannen vuan prej disa kohësh nga kanceri e gjirit, për të cilin thotë se është në stadin e 4-të dhe si të mos mjaftonte në 2018-ën humbi shtëpinë e saj në një zjarr të madh.

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Fati i keq ndoqi edhe Dylan (Luke Perry-n). Ai u nda krejt papritur nga jeta pas një goditje në tru. E ta mendosh që kjo ndodhi kur lart e poshtë në media flitej për një rikthim të serialit të famshëm.

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Jason Priestley (Brandon Walsh) sot është 51 vjeç. Ai ka dy fëmijë. Nuk e ka pasur jetën vaj as Jason. Jo pak herë është përfshirë në aksidente. Njëherë në një automobilistik, ku gati pa vdekjen me sy dhe njëherë tjetër kur u rrëzua nga kali gjatë xhirimeve të filmit “The Code”. Prej 2016 nuk ka qenë aktiv në kinematografi.

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Koha ka ecur përpara edhe për Ian Ziering (Steve Sanders). Ai është sot 57 vjeç, i divorcuar dhe baba i dy fëmijëve. Ian vazhdon të luajë në filma dhe seriale, por gjithashtu si dublant përmes zërit të tij. Sot duket kështu.

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Brian Austin Green (David Silver), i fundit, por jo më pak i rëndësishmi është sot 47 vjeç dhe shijon karrierën e tij si aktor dhe producent. Ai është i divorcuar, por nga martesa 10-vjeçare me Megan Fox ka 3 fëmijë. Brian ka edhe një djalë më të rritur nga lidhja me Vanessa Marcil, ose Gina tek Beverly Hills.

Çfarë bëjnë sot dhe si duken yjet e ‘Beverly

Tiranapost.al