Showbiz

Fansat falenderojnë Amber Heard që bashkoi Kate Moss-in me Johnny Depp

Fansat falenderojnë Amber Heard që bashkoi Kate Moss-in me Johnny Depp

Fansat e Kate Moss dhe Johnny Depp, ata që i kanë adhuruar në vitet 1994 deri në 1998-ën, janë të entuziazmuar. Ish-çifti është në të njëjtin vend. Depp këndoi në koncertin e shokut të tij dhe Kate ishte atje për ta duartrokitur.

Fansat falenderojnë Amber Heard që bashkoi Kate Moss-in me Johnny Depp
Kate duke hyre ne koncert

Fansat falenderojnë Amber Heard që bashkoi Kate Moss-in me Johnny Depp

Fotot janë shkrepur nga paparacët dhe fansat po falenderojnë Amber Heard që e ribashkoi çiftin.

Fansat falenderojnë Amber Heard që bashkoi Kate Moss-in me Johnny Depp

Amber, në gjyqin me Depp përmendi Kate-in. Ajo tha se Depp e ka hedhur nga shkallët modelen kur ajo ishte e dashura e tij. Kështu i dha të drejtën ekipit ligjor të Depp ta ftonte për të dhënë dëshmi Kate Moss-in.

Fansat falenderojnë Amber Heard që bashkoi Kate Moss-in me Johnny Depp

Kate shkoi në gjyq, dëshmoi dhe qëndroi me ish-të dashurin Johnny Depp me të cilin nuk ishte shfaqur asnjëherë publikisht që nga ndarja në 1998-ën. Edhe në gjyq dëshmoi në favorin e tij duke e mohuar që Johnny të ketë qenë i dhunshëm me të.