Showbiz

Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë

Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë

Eliza Dushku është shtatzënë! Aktorja 40 vjeçare me origjinë shqiptare është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Peter Palandjian. Aktorja bëri me dije lajmin përmes një postimi në Instagram, ku tregoi foton me barkun e rrumbullakosur dhe një foto të djalit të saj Philip me mbishkrimin: Unë do jem vëllai i madh.

Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë

Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë

Ajo shkruan: Mama për herë të dytë. I bën tag bashkëshortit: Sa shumë të dua!

Elisa Dushku dhe Palandjian u fejuan në muajin qershor të vitit 2017 dhe u martuan në 18 Gusht 2018. Fëmijën e parë e sollën në jetë në mes të vitit 2019.

*Tiranapost.al.