Showbiz

Video/ Duartrokitjet në sheshxhirimin e 'Njerëz dhe fate' për Robert Ndrenikën

Video/ Duartrokitjet në sheshxhirimin e 'Njerëz dhe fate'

Telenovela e parë shqiptare që mbërthente para ekranit të madh e të vogël, më shumë se 20 vjet më vonë, ka nisur xhirimet. "Njerëz dhe fate" do të ketë një sezon të tretë.


Sot në sheshxhirim është rikthyer Robert Ndrenika. Një video e momentit kur ai mbërrin në sheshxhirim është bërë virale.

Si mund të pritet ndryshe ai veçse si në këto pamje?