Showbiz

Dashuri apo thjesht suport? Kanye West publikon foton e Kim Kardashian nga Met Gala 2021

Dashuri apo thjesht suport? Kanye West publikon foton e Kim Kardashian nga Met

Kanye West ka mbështetur ish-bashkëshorten e tik Kim pas kritikave për veshjen e saj në në Met Gala të vitit 2021.

Reperi ka publikuar në Instagramin e tij disa fotografi të Kardashian-it me veshjen totalisht të zezë Balenciaga që i mbulonte gjithë trupin dhe fytyrën. Reperi Fonzëorth Bentley ka komentuar në formën e një citati nga Kanye: “Shiko çfarë bëri Kim-i im.” duke etiketuar dhe West.

Çuditërisht, ai edhe një herë nuk po e ndjek Kim në mediumin social.

Ndërsa shumë fansa spekuluan se Ëest, 44 vjeç, ishte takimi i yllit të maskuar të "Keeping Up Ëith the Kardashian" në festën vjetore, Page Six konfirmoi se ishte në të vërtetë ishte drejtoresha krijuese e Balenciaga, Demna Gvasalia.

Dashuri apo thjesht suport? Kanye West publikon foton e Kim Kardashian nga Met

"Kanye i dha asaj guximin të shtyjë krijimtarinë dhe imagjinatën e njerëzve përmes artit," tha një i burim brendshëm për Page Six. Kështu që nuk ka asgjë të çuditshme që po e mbështët.

Tiranapost.al