Showbiz

Daniel Craig tregon se frekuenton vetëm baret e homoseksualëve dhe ka një arsye të rëndësishme

Daniel Craig tregon se frekuenton vetëm baret e homoseksualëve dhe ka

Aktori i James Bond, Daniel Craig në podkastin “Lunch Ëith Bruce” zbuloi se preferon të frekuentojë bare homoseksuale sepse ka më pak të ngjarë të hyjë në një zënkë.

"Kam shkuar në bare homoseksualësh për aq kohë sa më kujtohet, dhe një nga arsyet është sepse nuk zihem".

Ylli i "No Time to Die", 53 vjeç, tha se kur ishte më i ri dhe shkonte në bare normale do të përfundonte gjithmonë duke u grushtuar. Për këtë arsye ai i pa baret homoseksuale si një vend i mirë për të shkuar.

"Të gjithë ishin ftohtë.… Nuk ke nevojë të thuash vërtet seksualitetin tënd."

Gjithashtu ai zbuloi se ishte më e lehtë të takoje femra në një bar homoseksual për shkak të mjedisit.

“Ishte një vend shumë i sigurt. Dhe unë mund të takoja vajza atje sepse kishte shumë vajza që ishin aty për të njëjtën arsye si unë.”

Tiranapost.al