Showbiz

Bie nga karrigia në mes të skenës dhe nuk stonon asnjë notë. Kjo është Madonna

Bie nga karrigia në mes të skenës dhe nuk stonon asnjë

Pamjet nga koncerti i fundit i Madonnës po bëjnë xhiron e rrjetit. Jo se Madonna ra nga karrigia, por se e përballoi më së miri këtë. Nuk ndaloi, nuk iu drodh zëri dhe nuk stonoi asnjë notë, asnjë.


Koncerti ishte pjesë e turneut në saj dhe po mbahej në Seattle.

Incidenti është regjistruar nga kamerat.