Showbiz

Armina Mevlani komenton protestën tek PD: Opozita fallco dhe opozita e vërtetë! Dhe një thirrje për Bashën

Armina Mevlani komenton protestën tek PD: Opozita fallco dhe opozita e

Armina Mevlani, parnterja e djalit të Sali Berishës, Shkëlzen Berisha, ka reaguar në lidhje me protestën që u mbajt sot para selisë së PD-së. Ajo e ka cilësuar demokratët që mbështesin Bashën si opozita fallco dhe ata që mbështesin Berishën si opozita e vërtetë dhe i ka bërë thirrje Bashës të kegtë dinjitet dhe të largohet.

“Kjo është situatë e trishtë ku ndodhemi! Opozita “fallco” e mbështetur nga policia e shtetit dhe opozita e vërtetë e dhunuarsepse dëshiron të hyjë te shtëpia e vet me të drejtë dhe vota të plota!!! Nuk ka bërë vaki që dikush të qendrojë me dhunë kur demokratët nuk e duan. Pak dinjitet zotëri, pak dinjitet. Megjithëse dinjitetin e ke fjalë të huaj, sepse po ta njihje do ishe larguar kur humb për herë të 100” shkruan blogerja në Instastory.

Armina Mevlani komenton protestën tek PD: Opozita fallco dhe opozita e

Tiranapost.al