Showbiz

Aktori Jeremy Renner plagoset rëndë në një aksident në borë

Aktori Jeremy Renner plagoset rëndë në një aksident në

Aktori Jeremy Renner është në gjendje kritike pasi u plagos në një aksident në dëborë në Nevada.

Renner, i cili luan "Mayor of Kingstown" dhe është paraqitur në disa filma të Marvel Cinematic Universe ishte personi i vetëm i përfshirë në aksident.

"Ne mund të konfirmojmë se Jeremy është në gjendje kritike, por stabile nga një aksident në dëborë", tha një zëdhënës i Renner.