Showbiz

3 milionë ndjekës me 3 postime për 3 ditë. Johnny Depp po bën namin në Instagram

3 milionë ndjekës me 3 postime për 3 ditë. Johnny Depp po

I fundit që i është bashkuar Instagramit është këngëtari e aktori Johnny Depp. Ai ka bërë vetëm tre postime.

3 milionë ndjekës me 3 postime për 3 ditë. Johnny Depp po

Në një video të gjatë shpjegoi përse deri tani s`ia kishte ndjerë nevojën këtij rrjeti social dhe se ky është momenti kur i duhet. Pastaj postoi një këngë të titulluar “Isolation”, fiks për këto ditë.

View this post on Instagram

A post shared by Johnny Depp (@johnnydepp) on

Ylli i “Pirati i Karaibeve” ka qenë kohët e fundit në qendër të vëmendjes për konfliktin me ish-gruan e tij Amber Heard pasi akuzojnë njëri-tjetrin për dhunë fizike dhe verbale.