Shije

Video/ Si ta bësh Smoothie-n e preferuar të Jennifer Aniston

Video/ Si ta bësh Smoothie-n e preferuar të Jennifer Aniston

Si ta nisësh ditën me proteina? Nëse nuk ke mjaftueshëm kohë për të përgatitur mëngjesin mund të përgatisësh smoothie-n që konsumon Jennifer Aniston.


Përgatitja:

- 1 filxhan Qumësht me Çokollatë dhe Bajame

- 2 lugë proteina vitale me kolagjen Peptid çokollate

- Qershi dhe Banane

- Disa pika Stevia

- Antioksidantë

- 1 kub akulli

Përbërës të tjerë që mund t`i shtoni:

- Spinaq

- Një majë luge kanellë

- Pluhur Matcha

- Një lugë gjalpë bajamesh

Dhë të bëftë mirë!