Shije

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një model për çdo shenjë horoskopi

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

Me lidhëse anash apo me bel të lartë? Trupore apo të ndara me leopard print? Këto janë pyetjet që shtrojmë shpesh kur vjen puna tek rrobat e banjës. Sezoni i plazhit ka nisur, dhe në kudo në Instagram sheh foto të modeleve, të famshmëve ose jo me bikini. Por sipas Astrologjisë edhe rrobat e banjës përshtaten me shenjën e horoskopit.

Sipas astrologes Lisa Stardust, secila shenjë e zodiakut ka stilin e vet në rrobat që zgjedhin. Për shembull dashi preferon ngjyra të forta e të guximshme, ndërsa virgjëresha nuk i ka qejf ndryshimet e mëdha përveçse të ruajë tradicionalen. Ajo ka treguar një model të rrobave të banjës për çdo shenjë horoskopi.

1-Dashi:

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

2-Demi

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

3-Binjakët

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

4-Gaforrja

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

5-Luani

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

6-Virgjëresha

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

7-Peshorja

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

8-Akrepi

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

9-Shigjetari

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

10-Bricjapi

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

11-Ujori

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

12-Peshqit

Si duhet t'i veshë rrobat e banjës një Luan? Nga një

Linku origjinal këtu

*Tiranapost.al