Shije

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për Shën Valentin dhe çmimi për secilën

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Edhe pse duket sikur viti sapo filloi, data 14 shkurt nuk është larg. Është dita e të dashuruarve dhe koha ku kryesisht meshkujt, kërkojnë për dhurata që tua bëjnë të dashurave, partnereve apo grave: A duhet të veprojnë kështu çdo ditë? Po, por 14 shkurti mbetet që mbetet dita e të dashuruarve, Shën Valentini. Dhe vitet e fundit duhet thënë se ka marrë edhe një pikë kthese, fëmijët mund t’u dhurojnë prindërve diçka, po ashtu dhe mikeshat mes njëra tjetrës: Ku ka dashuri pse të mos tregohet?

Sido që të jetë apo kujtdo që do i dhurosh diçka, Vogue ka përzgjedhur disa ide. Shihini më poshtë dhe mund t’i blini online, nëse mundeni.

Hesper Fox, set pizhama, 350 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Celine, vëthë, 460 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Loup Charmant, set të brendshme prej pambuku, 185 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Michael Kors, bluze pambuku, 30 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Miu Miu, pupa me lidhëse me kristale, 540 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Tiffany & Co, byzylyk me gurë, 715 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Cave Things, Note Book A5, 20 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Agent Provocateur, set me recipeta, zhartier dhe mbathje, 85, 35 dhe 60 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Desmond & Dempsey, set pizhamash prej pambuku, 120 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Chloé, çantë, 1020 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Syze Chanel, 345 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Church’s, çizme, 495 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Shrimps, barretë, 65 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Cartier, byzylyk, 6000 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Karficë H&M, 10 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Lizzie Mandler, unazë floriri me gur smeraldi, 4138 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Alexander McQueen, çantë, 1090 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Olivia & Pearl, vëthë, 165 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Tommy Hilfiger, set të brendshmesh, 48 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Fendi, maskë, 430 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Ralph Lauren x CLOT, bluze, 155 paund.

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Kuletë Dolce & Gabbana, 675 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Sondr London, varëse, 150 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Paco Rabanne, çantë. 800 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

Ganni, kostum, 250 paund

Nga kuleta Dolce & Gabbana tek unaza Lizzie Mandler. Ide dhuratash për

*Tiranapost.al.