Shije

4 ushqimet që nuk i ha kurrë Ina Garten, një specialiste e ushqimit

4 ushqimet që nuk i ha kurrë Ina Garten, një specialiste e

Ina Garten është e njohur për librat dhe emisionet e saj të gatimit. Më në fund ka ndarë diçka më personale se recetat. Ka ndarë ushqimet që kurrë nuk konsumon.

Koriandra sipas saj ka shije sapuni ndaj nuk e konsumon asnjëherë.

Nuk është fanse e pjesëve të caktuara të anatomisë, për shembull të hash tru, sy, gjuhë.

Shkumën e kapuçinos nuk e preferon.

Dhe as djathin parmixhan.

Kurse pija e preferuar e saj është Uiski.

Sigurisht këto janë shijet e saj personale, por të dikujt që është specialiste e ushqimit, ndaj mund të merren parasysh.

*Artikulli i Elle Decor u përshtat në shqip nga Tiranapost.al