Qyteti

Veliaj poston foto me Fifin: Lali i Tiranës me loçkën e Prishtinës

Veliaj poston foto me Fifin: Lali i Tiranës me loçkën e

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka publikuar një foto me këngëtaren nga Kosova Fifi. Kjo e fundit është tepër e njohur për publikun jo vetëm për talentin e saj muzikor, por së fundmi dhe për pjesëmarrjen në Big Brother Vip.

“Lali i Tiranës me loken e Prishtinës”, shkruan me nota humori kryebashkiaku Veliaj.

View this post on Instagram

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)