Qyteti

Kryebashkiaku Veliaj mirënjohës për ata që nuk festuan dot se ishin në krye të detyrës

Kryebashkiaku Veliaj mirënjohës për ata që nuk festuan dot

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka një falenderim dhe ka shprehur mirënjohjen për të gjithë ata zjarrfikës, policë apo mjekë që gjatë ditëve të festave qëndruan në krye të detyrës.

Kryebashkiaku Veliaj mirënjohës për ata që nuk festuan dot

"FALEMINDERIT! Për çdo polic/e, zjarrfikës/e, mjek/e që qëndroi në krye të detyrës në këto ditë festash për ta bërë Tiranën një qytet më të sigurt", shkruan Veliaj në rrjetet sociale, ku ka postuar edhe disa foto shkëputur nga Tirana.