Politikë

Yuri Kim takon në KQZ Monika Kryemadhin, Damian Gjiknurin dhe Jorida Tabakun

Yuri Kim takon në KQZ Monika Kryemadhin, Damian Gjiknurin dhe Jorida

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka zhvilluar një takim në KQZ me Monika Kryemadhin, Damian Gjiknurin dhe Jorida Tabakun.

Mësohet nga mediat se fokusi i diskutimit ka qenë reforma zgjedhore dhe zgjedhjet lokale.

Fillimisht Kim është takuar me kreun e KQZ-së, Ilirjan Celibashin në një takim që zgjati 1 orë e gjysmë.

Yuri Kim takon në KQZ Monika Kryemadhin, Damian Gjiknurin dhe Jorida

Yuri Kim takon në KQZ Monika Kryemadhin, Damian Gjiknurin dhe Jorida

Yuri Kim takon në KQZ Monika Kryemadhin, Damian Gjiknurin dhe Jorida