Politikë

Fadil Kraja: Do votoj për Topallin, e vetmja që meriton mbështetje

Fadil Kraja: Do votoj për Topallin, e vetmja që meriton

Dramaturgu i njohur shkodran Fadil Kraja ka deklaruar se do të votëbesojë partinë e Jozefina Topallit në zgjedhjet e 25 Prillit.

Ai është shprehur i zhgënjyer nga partitë e tjera politike si dhe ka thënë se Topalli është e vetmja që meriton mbështetje dhe si një intelektuale e spikatur dhe përfaqësuese e denjë e Shkodrës.

Tiranapost.al