Politikë

Braçe për koalicionin PD-LSI: Njëri më i shtrenjtë se tjetra. Përputhen!

Braçe për koalicionin PD-LSI: Njëri më i shtrenjtë se

Zv.Kryeministri Erjon Braçe me anë të një statusi të shpërndarë në rrjetet sociale ka ironizuar firmosjen e aleancës paszgjedhore mes LSI dhe PD që ka ndodhur ditën e sotme.

Duke komentuar të pranishmit në “ceremoninë” e firmosjes, Braçe shkruan:

NJERI ME E SHTRENJTE SE TJETRA; PERPUTHEN!

Posted by Erion Braçe on Monday, 1 March 2021

tiranapost.al