Politikë

Berisha ka hyrë në Seli me maskë anti-gaz

Berisha ka hyrë në Seli me maskë anti-gaz

Berisha ka arritur të futet brenda në Selinë e Partisë Demokratike, i shoqëruar nga disa mbështetës së tij, me maskë anti-gaz, sipas raportimeve mediatike.


Ndërkohë protesta ka degraduar në dhunë, me protestuesit që po përdorin çdo mjet si përpjekje për gtë hyrë në godin, dhe nga ana tjetër persona nga brenda godinës mbështetës të Bashës kanë përdorur gaz lotsjellës duke dëmtuar një protestues.


Nuk dihet çfarë po ndodh brenda selisë.

Tiranapost.al