Showbiz

Njihuni me stilisten shqiptare Nensi Dojaka, krijimet e së cilës joshën Rihanna-n dhe Miley Cyrus

Njihuni me stilisten shqiptare Nensi Dojaka, krijimet e së cilës

Nëse ende s`e kishe dëgjuar si emër, bëhu gati ta dëgjosh ngado se Nensi Dojaka po ecën shpejt drejt famës. Nensi nxori koleksionin e ri në “London Fashion Week” të të brendshmeve seksi që dalin nga çdo kornizë të deritanishme.

[caption id="attachment_422813" align="aligncenter" width="514"] Krijim i Nensit, foto nga Instagrami[/caption]

[caption id="attachment_422814" align="aligncenter" width="519"] Krijim i Nensit, foto nga Instagrami[/caption]

[caption id="attachment_422815" align="aligncenter" width="524"] Krijim i Nensit, foto nga Instagrami[/caption]

[caption id="attachment_422816" align="aligncenter" width="530"] Krijim i Nensit, foto nga Instagrami[/caption]

[caption id="attachment_422817" align="aligncenter" width="528"] Krijim i Nensit, foto nga Instagrami[/caption]

Veshjet seksi të krijuara prej saj thyen stigmën tradicionale, atë që duhet të tregonte patjetër të ashtuquajturat asete femërore.

Dhe modelet e krijuara prej saj kanë joshur vajza si Rihhana dhe Miley Cyrus që i kanë tashmë në gardërobën e tyre.

[caption id="attachment_422810" align="aligncenter" width="934"] Profili i Nensit në Instagram[/caption]

Nensi i ka prezantuar krijimet edhe në profilin e saj në Instagram, aty ku e ndjekin të gjithë ata që janë të dhënë pas stilimit dhe sigurisht që janë të lumtur për suksesin në Londër të një vajze nga Tirana.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije