Nën lupën e Stela Sallakut

Trendi i pantallonave të 2021-shit dhe detaji që ia ndryshon krejt pamjen

Trendi i pantallonave të 2021-shit dhe detaji që ia ndryshon krejt

Trendin e fundit i pantallonave e pamë për herë të parë në sfilatat e Pranverë-Verë 2019 të Victoria Beckham. Pantallon i ndarë - quhet kështu se ka një skaj të ndarë, tek pjesa e bordurës së fundit. I kemi parë gjithashtu tek koleksioni i Wardrobe NYC, nga Christine Centenera, por edhe tek Mango dhe Zara. Sport os xhins, veshje zyre apo minimaliste si Erika Boldrin apo Victoria Beckham vetë, do dukeshin me stil edhe për mbrëmje me një xhaketë të zezë kostumi, si Rosie Huntington-Whiteley.

Trendi i pantallonave të 2021-shit dhe detaji që ia ndryshon krejt

Trendi i pantallonave të 2021-shit dhe detaji që ia ndryshon krejt

Trendi i pantallonave të 2021-shit dhe detaji që ia ndryshon krejt

Trendi i pantallonave të 2021-shit dhe detaji që ia ndryshon krejt

Trendi i pantallonave të 2021-shit dhe detaji që ia ndryshon krejt

Ose ose si Linda Tol, e cila i ka kombinuar pantallonat me ndarjen tek pjesa e fundit e këmbës, me trendin e sezonit, xhaketë lekure. Është një nga ato kombinime që do t’i kopjosh menjëherë për paradite ose drekë pune.

Edhe versioni xhins duket shumë bukur. Kombinohet me këmishë xhins ose me ndonjë golf ngjyrë mente.