Moti

Video/ Bie bora e parë në Korçë

Video/ Bie bora e parë në Korçë

Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati Shtyllë i Korçës dhe disa zona të tjera malore në juglindje të përfshihen nga reshjet e dëborës.

Trashësia e dëborës ka kaluar trashësinë 5 cm.

Ndiqni videon e mëposhtme për të shijuar magjinë e dëborës së parë:

Tiranapost.al