Moti

Vazhdojnë temperaturat e larta, por i nxehti afrikan kaloi! Një e shtunë ideale për plazh

Vazhdojnë temperaturat e larta, por i nxehti afrikan kaloi! Një e

Sipas MeteoAlb: Kushtet e qendrueshme atmosferike sjellin MBIZOTERIM te kthjellimeve ne zonen bregdetare dhe te ulet. NDERSA kalime te lehta vranesirash do te kete ne zonat malore gjate mesdites dhe pasdites, POR nuk do te krijojne mundesi per reshje.

Vazhdojnë temperaturat e larta, por i nxehti afrikan kaloi! Një e

Temperaturat e ajrit do te MBETEN kostante ne mengjes, POR vijojne te ulen ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 38°C.

Era do te fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 4 balle.