Moti

Vapë edhe sot. Shiko tabelën e temperaturave në çdo qytet

Vapë edhe sot. Shiko tabelën e temperaturave në çdo qytet

Sipas MeteoAlb: Zonat Bregdetare do te jene ne dominimin e kthjellimeve gjate gjithe dites. Ndersa ne zonat e uleta dhe malore do te kete here pas here kalime te lehta vranesirash, POR nuk do te krijojne mundesi per reshje ne territorin shqiptar.

Vapë edhe sot. Shiko tabelën e temperaturave në çdo qytet

Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, POR MBETEN kostante ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 35°C.

Era do te fryjë e lehte dhe mesatare me shpejtesi 40 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim deri ne 3 balle.