Moti

Bien sërish temperaturat

Bien sërish temperaturat

Sipas MeteoAlb: Vendi yne MBETET ne MBIZOTERIMIN e kushteve te qendrueshme ne pjesen me te madhe te dites. POR parashikohet qe gjate pasdites te kemi kalime te lehta vranesirash, te cilat here pas here do te behen me te dukshme ne zonat malore duke krijuar mundesi per reshje te izoluara.

Bien sërish temperaturat

Temperaturat e ajrit do të VIJOJNE të rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -4°C deri në 14°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe ne det me shpejtesi 25 km/h nga drejtimi Jugor - Jugperendimor duke krijuar dallgëzim 2 balle.