Moti

Tabela/ Shi dhe dëborë në gjithë vendin, lexo parashikimin e motit me temperaturat për këtë të diel

Tabela/ Shi dhe dëborë në gjithë vendin, lexo parashikimin e

Sipas MeteoAlb: Paraditja ne Shqiperi do te jete me reshje te shpeshta. Por ne oret e mesdites dhe pasdites vranesirat do te zhvillohen duke sjelle reshje shiu me intensitet mesatar ne pjesen me te madhe te vendit, ndersa ne zonat malore do te kete debore.

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -2°C deri në 12°C.

Era do fryjë e forte me shpejtesi mbi 80 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar ne det dallgëzim 7 ballë.

Tabela/ Shi dhe dëborë në gjithë vendin, lexo parashikimin e

*Tiranapost.al