Moti

Sot shijoni diellin dhe ditën e ngrohtë!

Sot shijoni diellin dhe ditën e ngrohtë!

Sipas MeteoAlb: Vendi yne qe ne oret e para te dites do te MBIZOTEROHET nga kthjellimet dhe vranesirat e lehta. NDERSA ne oret vijuese pritet qe vranesirat kalimtare te behen me te dukshme ne zonat malore, POR nuk do te krijojne mundesi per reshje ne territor.

Sot shijoni diellin dhe ditën e ngrohtë!

Temperaturat e ajrit do te ulen në mëngjes, POR do te rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 15°C.

Era do fryjë lehte me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar ne det dallgëzim 2 ballë.