Moti

Shi i dendur në gjithë Shqipërinë. Ja sa do shkojnë temperaturat

Shi i dendur në gjithë Shqipërinë. Ja sa do shkojnë

Sipas MeteoAlb: Territori shqiptar do te jete ne DOMINIMIN e vranesirave te dendura te cilat do te sjellin reshje shiu, KU here pas here parashikohet qe reshjet te jene dhe ne forme rrebeshi. POR ne intervale te shkurtra kohore priten dhe pauza te reshjeve ne vend.

Shi i dendur në gjithë Shqipërinë. Ja sa do shkojnë

Temperaturat e ajrit do të VIJOJNE te rriten në mëngjes, POR do te ulen ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 17°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 33 km/h nga drejtimi VeriLindor duke krijuar dallgëzim 3 balle.