Moti

Pasdite shfaqen vranësirat, por nuk sjellin shi

Pasdite shfaqen vranësirat, por nuk sjellin shi

Sipas MeteoAlb: Ultesira Perendimore ne pjesen me te madhe te dites do te MBIZOTEROHET nga kthjellimet. NDERSA shtrirja Lindore pritet te kete here pas here prezence te vranesirave kalimtare te cilat me te dukshme do te jene ne oret e pasdites, POR nuk do te krijojne mundesi per reshje.

Pasdite shfaqen vranësirat, por nuk sjellin shi

Temperaturat e ajrit do të VIJOJNE të rriten në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 17°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar dallgëzim 3 balle.