Moti

Nuk ka më shi. Temperaturat tipike korriku

Nuk ka më shi. Temperaturat tipike korriku

Sipas MeteoAlb: Kushtet e qendrueshme atmosferike do te MBIZOTEROJNE territorin shqiptar gjate gjithe dites, KU paraditja do te jete me kthjellime dhe kalime te pakta vranesirash ne zonat malore. NDERSA oret e mesdites shfaqin vranesirat e lehta ne nje pjese te mire te vendit tone, POR mbremja serish rikthen kthjellimet.

Nuk ka më shi. Temperaturat tipike korriku

Temperaturat e ajrit do te VIJOJNE te rriten ne mengjes dhe ne mesdite duke luhatur vlerat ditore nga 15°C deri në 35°C.

Era do te fryje mesatare dhe e forte me shpejtesi deri ne 45 km/h nga drejtimi Verior - Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim 4 balle.