Moti

Muaji mbyllet i nxehtë. Nesër ulen temperaturat

Muaji mbyllet i nxehtë. Nesër ulen temperaturat

Sipas MeteoAlb: Vendi yne ne oret e para te dites do te MBETET ne dominimin e kthjellimeve. POR ne oret vijuese vranesirat kalimtare do te shfaqen ne nje pjese te mire te territorit, KU me te dukshme do te jene ne zonat malore. NDERSA zona bregdetare VIJON te jete me kthjellime.

Muaji mbyllet i nxehtë. Nesër ulen temperaturat

Temperaturat e ajrit do te rriten ne mengjes, POR MBETEN kostante ne mesdite duke luhatur vlerat ditore nga 18°C deri në 39°C.

Era do te fryje e lehte ne toke dhe mesatare ne det me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim deri ne 4 balle.