Moti

Moti/ Vazhdojnë temperaturat e acarta në të gjithë vendin edhe ditën e sotme

Moti/ Vazhdojnë temperaturat e acarta në të gjithë vendin

Moti – E shtune, 13 Shkurt 2021

Sipas MeteoAlb: Vendi yne gjate paradites do te jete me vranesira te shumta te cilat do te krijojne mundesi per rreshje te pakta shiu dhe debore. POR mesdita zhvillon vranesirat te cilat do te sjllin gjate pasdites dhe mbremjes mundesi per shfaqje te flokeve te debores ne te gjithe Shqiperin.

Temperaturat e ajrit do te VIJOJNE te ulen ne mëngjes në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -9°C deri në 9°C.

Era do fryjë mesatare ne toke dhe e forte ne det me shpejtesi 45 -50 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar dallgëzim 5 ballë.

Moti/ Vazhdojnë temperaturat e acarta në të gjithë vendin