Moti

Mot i vranët, por pa reshje përgjatë gjithë ditës

Mot i vranët, por pa reshje përgjatë gjithë ditës

Sipas MeteoAlb: Vendi yne gjate oreve te para te dites do te jete me alternime kthjellimesh dhe vranesirash te pakta. POR pritet qe mesdita dhe pasditja t'i bejne me te dukshme vranesirat te cilat nuk do te mund te krijojne mundesi per reshje ne territorin shqiptar.

Mot i vranët, por pa reshje përgjatë gjithë ditës

Temperaturat e ajrit do te ulen ne mengjes, POR MBETEN konstante ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 31°C.

Era do te fryjë e lehte dhe mesatare me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim 4 balle.