Moti

Kthjellime dhe vranësira! Njihu me motin për sot

Kthjellime dhe vranësira! Njihu me motin për sot

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira në zonat malore.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten nga 14-22 gradë C. Vlerat maksimale do të jenë me rritje 29-32 gradë C në veri deri në 33-36 gradë C në zonën e ulët.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 8m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

Tiranapost.al