Moti

Kthjellime dhe temperatura deri në 22 gradë sot!

Kthjellime dhe temperatura deri në 22 gradë sot!

Moti sot do të jetë me kthjellime, ndërsa vranësira të pakta do të ketë në veriperëndim.

Temperaturat minimale parashikohen 4-12 gradë, gjatë ditës do të luhaten 19-22°C në veri deri në 25-27°C në zonën e ulët dhe bregdet.

Era do të jetë me drejtim Jug-perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2- ballë në det të hapur.