Moti

Gushti mbyllet me diell

Gushti mbyllet me diell

Sipas MeteoAlb: Kushtet e qendrueshme atmosferike do te sjellin MBIZOTERIM te kthjellimeve ne pjesen me te madhe te territorit shqiptar. POR ne oret e pasdites parashikohet te kete kalime te lehta vranesirash ne zonat e thella malore ku me te dukshme do te jene ne alpet e Shqiperise, duke sjell momente me pika shiu.

Gushti mbyllet me diell

Temperaturat e ajrit do te VIJOJNE te rriten ne mengjes dhe ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 31°C.

Era do te fryjë mesatarisht me shpejtesi 45 km/h nga drejtimi Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim mbi 4 balle.