Moti

Ditë e acartë, temperaturat minimale në minus 8 gradë

Ditë e acartë, temperaturat minimale në minus 8 gradë

Sipas MeteoAlb: Vendi yne do te jete gjate paradites me mot te kthjellet. POR ne oret e mesdites dhe ne vijim pritet te kete kalime te pakta vranesirash te cilat do te krijojne mundesi per reshje te izoluara shiu ne Jugperendim te territorit. NDERSA ne skajin verior do te kete reshje te pakta debore.

Ditë e acartë, temperaturat minimale në minus 8 gradë

Temperaturat e ajrit do te ulen ndieshem në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -8°C deri në 9°C.

 

Era do fryjë e forte me shpejtesi 60 km/h nga drejtimi Verior-Veriperendimor duke krijuar ne det dallgëzim 6 ballë.