Moti

Diell dhe temperatura mbi 20 gradë

Diell dhe temperatura mbi 20 gradë

Sipas MeteoAlb: Deri pas mesdites vendi yne do te MBIZOTEROHET nga kthjellimet ne pothuajse gjithe territorin. NDERSA oret vijuese sjellin prezence te vranesirave kalimtare, KU me te dukshme do te jene ne zonat malore. POR nuk do te krijojne mundesi per reshje.

Diell dhe temperatura mbi 20 gradë

Temperaturat e ajrit do të MBETEN konstante në mëngjes, POR do te vijojne te rriten ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 21°C.

Era do fryjë e lehte ne toke dhe ne det me shpejtesi 28 km/h nga drejtimi Lindor - Verilindor duke krijuar dallgëzim te ulet.