Moti

Diell dhe re! Shiko tabelën e temperaturave për sot dhe nesër

Diell dhe re! Shiko tabelën e temperaturave për sot dhe nesër

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë MBETET në ndikimin e motit të kthjellët në zonat bregdetare dhe të ulëta por vranësira kalimtare do këtë në zonat malore, situatë e cila vijon deri në mesditë kur vranësirat kalimtare shfaqen nëpër territor.

Diell dhe re! Shiko tabelën e temperaturave për sot dhe nesër

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -3°C deri në 16°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi verilindor duke krijuar ne det dallgëzim 3 ballë.