Moti

Diell dhe ngrohtë, kjo është tabela e temperaturave për sot dhe nesër

Diell dhe ngrohtë, kjo është tabela e temperaturave për sot

Sipas MeteoAlb: Orët e para të ditës janë DOMINUAR nga kthjellimet në të gjithë Shqipërinë. Pasditja dhe nata sjellin kalime vranësirash nëpër territor, ku më të shpeshta vranësirat PARAQITEN në zonat jugore-juglindore.

Diell dhe ngrohtë, kjo është tabela e temperaturave për sot

Temperaturat e ajrit janë RRITUR lehtë në mëngjes POR mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 0°C minimumi deri në 18°C maksimumi.

Era do fryjë mesatare me shpejtësi deri 25 km/h nga drejtimi perëndimor-Jugperëndimor duke krijuar në det dallgëzim të ulët