Modë

Uljet e mëdhaja kanë filluar, deri në -40% për Guess, Hugo, Calvin Klein dhe 25 marka të tjera

Uljet e mëdhaja kanë filluar, deri në -40% për Guess,

Duke pritur temperaturat që sjell stina e nxehtë e verës, rrobat e lehta prej pambuku, sandalet dhe kapelet do të jenë kartat tona kryesore që do të na ndihmojnë të luftojmë nxehtësinë, por gjithashtu të dukemi elegantë nga mëngjesi deri në darkë.

Zbritja e madhe sezonale deri në -40%, e cila sapo ka filluar në dyqanin online Fashion&Friends www.fashionandfriends.com dhe në dyqanet Fashion&Friends dhe REPLAY në qendrën tregtare TEG, është mundësia ideale për të gjetur të preferuarat e kësaj vere me çmime të zbritura.

Nëse garderobës tuaj i mungon një bluzë pambuku, pantallona të shkurtra xhinse, një kostum noti, ose diçka më elegante për mbrëmjen, tani është koha për të blerë.

Ne kemi zgjedhur për ju pjesët më dëshirueshme që tani mund t'i gjeni me një zbritje deri 40%:

Uljet e mëdhaja kanë filluar, deri në -40% për Guess,

BOSS tuta të shkurtra Calvin Klein bluzë polo Hugo atlete Tommy Hilfiger shapka Guess rrip Guess fustan Calvin Klein rroba banje top bikini Tommy Hilfiger sandale Replay kapele Replay xhinse