Modë

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Nëse nuk i keni marrë ende, shumë shpejt do ta bëni. Sandalet e peshkatari janë trendi më i fundit i kësaj vere që pavarësisht shirave të ditëve të fundit nisi nxehtë e po ashtu pritet të jetë në vijim.

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Moda duket se çdo ditë po u afrohet viteve ‘90. Qofshin çantat e shpinës, minifundet apo aksesorët dhe kështu po ndodh edhe me sandalet e peshkatarit, të cilat janë rikthyer në një trend të padiskutueshëm.

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Të rehatshme, të sjella në versione më moderne nga markat më në zë të modës, këto sandale do t’i shikoni gjithandej këtë verë.

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Fillimisht, trendi nisi në Instagram vitin e kaluar, por ky vit do të jetë viti që ato do të shpërthejnë. Nga ‘Prada’ në ‘Miu Miu’, ka kaq shumë stile të këtij modeli për të parë online.

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Ndërkohë që ‘Prada’ ka sjellë disa variante ngjyrash, në përgjithësi ju do t’i shikoni këto modele në stilin bardhë e zi, ndonëse edhe ngjyrat e çelura janë zgjedhje shumë e mirë nga vajzat e njohura të modës.

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Shikoni këto trende që po pushtojnë verën e nxehtë.

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere

Sandale peshkatari, trendi i padiskutueshëm i kësaj vere