Modë

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto ditë

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck më në fund u martuan më 16 korrik në një ceremoni surprizë në Las Vegas dhe pas dasmës iu drejtuan qytetit të dashurisë.

Muaji i mjaltit ka sjellë një sagë lajmesh nga pas dhe më së shumti lidhen me veshjet e J.Lo.

Çfarë veshi dje? Çfarë veshi sot? Këtu i gjen të gjitha.

Ajo ka marrë me vete fustane floral, fustane të kuq dhe sigurisht bluzë e t-shirt.

Nuk kanë qenë të gjithë të kushtueshëm. E ka nisur me një fustan 248 dollarësh Reformation deri te një fustan Guçi prej 10,500 dollarësh.

Çifti e nisi muajin e mjaltit me një darkë në restorantin Le Matignon. J.Lo veshi këtë nga Forte Forte.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Me fustanin floral shëtiti nëpër rrugët e Parisit. J.Lo rrëzoi mitin se shapkat me gisht kanë dalënga moda. Jo. Nuk kanë dalë nëse i kombinon si ajo.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Ky fustani i zi ishte zgjedhja e një darke, në një ditë me shi.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Fustani nga Forte Forte u kombinua me sandalet Saint Laurent.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Këtij look-u i shton një triko oversize kur freskohet pasdite.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Fustani Gucci me lule u zgjodh për një xhiro dhe darkë në varkë.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Roza e nxehtë, ngjyra e sezonit. Këtë fustan nga Reformation, Jennifer e veshi për ditëlindjen e saj që e festoi në muzeun e Luvrit.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Lopez mori gjithë vëmendjen teksa hynte në restorantin e nivelit të lartë La Girafe me një fustan të zi të prerë seksi nga Et Ochs dhe perla të trasha për darkën e saj të ditëlindjes.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Bluzë rozë Dolce Gabbana dhe xhinse në një ditë të zakonshme muaji mjalti.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Fustani blu kobalti nga Alexander McQueen së bashku me një çantë të personalizuar 'JLO' nga Dior. Perfekt për një drekë.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Në muaj mjalti rehatshëm dhe casual.

Muaj mjalti apo Javë Mode në Paris? Ç`po vesh J.Lo këto

Sa valixhe duhet të ketë marrë me vete nusja e re Jennifer dhe a janë rrobat e përhershme këto apo janë ato të pajës?