Modë

Jennifer si Rachel

Jennifer si Rachel

Jennifer Aniston u shfaq si Rachel e Friends në People's Choice Awards.

Aktorja, 55 vjeçe, nuk parakaloi në tapetin e kuq, por bëri një nga paraqitjet më të paharrueshme të natës kur u ngjit në skenë me një fustan të zi pa rripa për t'i dorëzuar Adam Sandler çmimin People's Icon Award.

Jennifer si Rachel

Njerëzit janë entuziazmuar dhe po e krahasojnë me Rachel modelin e flokëve të saj, të personazhit që luante në sitcomin e famshëm.

Jennifer si Rachel

Vetë ajo nuk ka folur, por miku i Aniston dhe kuratori i asaj Chris McMillan zbuloi në Instagram se qëllimi i tij ishte t'i bënte një prerje "seksi dhe natyrale".