Lajme nga Bota

Video/ Shefi i famshëm i kuzhinës zbulon kritiken më të madhe të gatimeve të tij

Video/ Shefi i famshëm i kuzhinës zbulon kritiken më të

Gordon Ramsay është kuzhinieri i famshëm britanik 54 vjeçar, teper aktiv në postimet në rrjetet sociale ku kryesisht janë pjata të veçanta gatimesh. Por pavarësisht vlerësimeve dhe çmimeve që ka marrë, Gordon ka treguar sot se e ka një kritik për ato që gatuan.

Video/ Shefi i famshëm i kuzhinës zbulon kritiken më të

Në fakt është kritike dhe është nëna e tij. Ajo e ka mësuar Gordon që pesë vjeç se si të gatuajë dhe si për ditëlindje shefi i famshëm ka publikuar një video me të, ku përveçse e uron për ditëlindjen, uron edhe veten e tij që një ditë t’i pëlqejë gatimet e tij. E ndoshta kritikat e nënës e kanë bërë Gordon kaq të zotin në kuzhinë, të famshëm dhe të dashur.

'Gëzuar ditëlindjen nënë !!! Një ditë do të të pëlqejë gatimi im', shkruan ai në Instagram.

Shih videon e plotë:

View this post on Instagram

A post shared by Gordon Ramsay (@gordongram)

*Tiranapost.al.