Lajme nga Bota

Video/ Kryebashkiakja e Montrealit humbet ndjenjat gjatë konferencës për shtyp

Video/ Kryebashkiakja e Montrealit humbet ndjenjat gjatë konferencës

Kryebashkiakja e Montrealit në Kanada ka humbur ndjenjat gjatë një konference për shtyp.

Valérie Plante u rrëzua papritmas gjatë një konference për shtyp të martën. Fatmirësisht ekipet mjekësore kanë mundur ta ndihmojnë dhe ajo tani është mirë.

Ekipi i saj ka thënë se ajo do të reduktojë punën në ditët e ardhshme.

View this post on Instagram

A post shared by BBC News (@bbcnews)