Lajme nga Bota

Mure të shembura dhe ballkone të rrëzuara. Këto janë pamjet e pallatit në Kiev të sulmuar nga raketa sot

Mure të shembura dhe ballkone të rrëzuara. Këto janë

Dy raketa janë lëshuar mbi Kiev mëngjesin e kësaj të shtune. Një prej tyre ka rënë shumë pranë aeroportit, kurse tjetra ka rënë në një pallat. Janë shembur mure, janë rrëzuar ballkone dhe janë evakuuar banorët.

Mure të shembura dhe ballkone të rrëzuara. Këto janë

Mure të shembura dhe ballkone të rrëzuara. Këto janë

Këto janë pamjet e fundit publikuar nga ministria e Brendshme e Ukrainës.

Mure të shembura dhe ballkone të rrëzuara. Këto janë

Mure të shembura dhe ballkone të rrëzuara. Këto janë

Putin deklaroi dy ditë më parë se synimi i Rusisë nuk janë cilivët, por është ushtria. Këto pamje tregojnë të kundërtën.


Tiranapost.al